Bildiri Özetleri
ÖZET BAŞVURUSU SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR VE GÖNDERME KURALLARI
Bildiri özetleri, bildiri sistemi kullanılarak www.turkrom2017.org web sitesi üzerinden online olarak ve TÜRKÇE / İNGİLİZCE dillerinde gönderilmelidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden gönderilen özetler, kabul edilmesi halinde aynı şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekir. Tüm yazım hatalarından yazarlar sorumludur.

Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi:  6 Şubat 2017

Bildirinizi “Bilimsel Araştırma” yada “Olgu Sunumu” kategorilerinden uygun olanı seçerek gönderebilirsiniz. Sistem, seçtiğiniz kategori için sizi yönlendirecektir, ilgili adımlardaki soruları cevaplayarak veya ilgili dokümanları ekleyerek sonraki adımlara geçebilir ve bildirinizi Bilim Kurulu dikkatine gönderebilirsiniz.
Bildiri ödüllerine aday olmak isteyen tüm bildiri sahiplerinin (sözlü bildiriler dahil) bildirilerini poster olarak hazırlayarak kongrede asmaları gerekmektedir. Poster olarak asılmayan bildiriler için ödül değerlendirmesi yapılmayacaktır.

Bildirilerin Değerlendirilmesi
Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad/soyad ve kurumları gizli tutularak, Bildiri Değerlendirme Komitesi’nce yapılacaktır. Bildirinin değerlendirmeye alınabilmesi için bildiri sahibinin kongre kaydını en geç 23 Aralık 2016 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir. Değerlendirme sonucu tüm bildiri sahiplerine sonuç yazısı olarak gönderilecektir.

TRASD En İyi Bildiri Ödülleri
Türk Romatoloji Kongresi 2017 kapsamında Bildiri Ödül Jurisi tarafından değerlendirilerek seçilenen iyi 3 bildiriye Bildiri Ödülleri verilecektir.

En İyi Bildiri Ödülü 3.000 TL
En İyi İkinci Bildiri Ödülü 2.000 TL
En İyi Üçüncü Bildiri Ödülü 1.000 TL

Copyright © 2016 Türk Romatoloji Kongresi LookUs & Online Makale